0 536 582 46 30
Mersin Umut Sanat Spor
Mersin Umut Sanat Spor

Mersin Umut Sanat Spor

 

    

 

 

Çocuklarımız geleceğimizin en büyük teminatıdır. Bu yüzden çocuklarımızın eğitimi çok büyük önem arz etmektedir. Çocuklarımıza RESİM DERSLERİ,MÜZİK DERSLERİ ,YÜZME DERSLERİ ,OKÇULUK EĞİTİMLERİ ,İLERİ SEVİYE SATRANÇ,DRAMA VE TİYATRO ,  aktiviteler alanında destek verecek ve sosyal hizmet sağlayacak kurumlar arasında Umut Sanat Spor olarak bizler her zaman yanınızdayız.

 

 

 

 

   

Umut Sanat Spor olarak Mersin eğitim sektöründe hizmet veren alanında profesyonel bir kurumuzdur. Kurumumuz Mersin ilinin Yenişehir ilçesinde olup ailelerimizin kolayca ulaşabilecekleri bir konumda kurulmuştur. Bu sayede öğrencilerimizin bu imkânlara kavuşması konusunda büyük kolaylık sağlamaktayız.

 

 

 

 

    

Kurumumuzda fiziksel aktiviteler içiren yoga, dans, atletizm hareketleri gibi aktiviteler zihinsel olarak yapılabilecek resim, müzik, interaktif ders pekiştirme ve ayrıca açık havuzumuzda eğlence aktiviteleri yer almaktadır. Çocuklarımızın çok yönlü gelişmelerinin tamamlanmasında bu tür aktiviteler ve eğitimler büyük önem arz etmektedir. Umut sanat spor olarak biz bu durumun farkındayız ve geleceğimiz olan çocuklarımızın gelişimi için bütün imkânlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

 

 

 

  

 

Profesyonel eğitmenlerimiz, öğretmenlerimiz, sanatçılarımız ile kaliteli bir eğitim hizmeti sunarak çocuklarımızın en hızlı şekilde doğru eğitime ulaşması için çabalamaktayız. Ayrıca çocuklarımızın akranları ile vakit geçirerek paylaşma, sevgi gösterme ve uyum içerisinde yaşama konusunda gelişimlerine de büyük katkı sağlamaktayız.

 

 

 

 

 

Eğer sizde çocuğunuzun bu çok yönlü eğitimi alarak kendini geliştirmesi ve faydalı bir birey olarak yaşamını sürdürmesini istiyorsanız irtibat numaralarımızdan ya da adresimizden bizlerle iletişime geçerek sizde bu hizmetten faydalana bilirsiniz. Sizleri de ailemizde görmekten mutluluk duyarız.

 

 

 

 

         

 

TÜM ETKİNLİK VE AKTİVASYONLAR İÇİN ULAŞM SAĞLAYABİLİRSİNİZ

 

         

yenişehir drama eğitim merkezi,yenişehir tiyatro kursu,yenişehir en iyi tiyatro kursu,mersin yenişehir müzik kurs merkezi,mersin yenişehir resim eğitim merkezi,mersin yenişehir okçuluk eğitim merkezi,mersin yenişehir yüzme dersleri,mersin yenişehir okçuluk eğitimi,mersin yenişehir yüzme eğitimi veren yerler,mersin yenişehir ileri seviye satranç,mersin yenişehir resim dersleri,mersin yenişehir en iyi tiyatro kursu,mersin yenişehir tiyatro kursu,mersin yenişehir drama eğitim merkezi,yenişehir okçuluk eğitimi,yenişehir resim eğitim merkezi,yenişehir okçuluk eğitim merkezi,yenişehir müzik kurs merkezi,yenişehir yüzme eğitimi veren yerler,yenişehir yüzme dersleri,yenişehir ileri seviye satranç,yenişehir resim dersleri,drama eğitim merkezi,tiyatro kursu,en iyi tiyatro kursu,mersin müzik kurs merkezi,mersin resim eğitim merkezi,mersin okçuluk eğitim merkezi,mersin yüzme dersleri,mersin okçuluk eğitimi,mersin yüzme eğitimi veren yerler,mersin ileri seviye satranç,mersin resim dersleri,mersin en iyi tiyatro kursu,mersin tiyatro kursu,mersin drama eğitim merkezi,okçuluk eğitimi,resim eğitim merkezi,okçuluk eğitim merkezi,müzik kurs merkezi,yüzme eğitimi veren yerler,yüzme dersleri,ileri seviye satranç,resim dersleri,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014